LIJST HOUDERS DUURZAME ESTAFETTESTOKJE


volgorde

datum overdracht houder


e-mailadres

1 20-06-14 Duurzame Estafette – Kopenhagen janvanwell@greencapitalchallenges.nl
2 27-06-14 Trade Port Nijmegen-West (TPN) bedrijvenvereniging@tpnwest.nl
3 29-06-14 Duurzaamheidsmarkt bjornlagrouw@delokaleduurzaamheidsmarkt.nl
4 10-07-14 Vierdaagsefeesten Nijmegen info@vierdaagsefeesten.nl
5 15-07-14 Vierdaagse secretariaat@4daagse.nl
6 28-08-14 Stadsregio Arnhem Nijmegen opgeheven
7 10-09-14 Hogeschool Arnhem Nijmegen (HAN) secretariaat.mcv@han.nl
8 25-09-14 Energieplein Nijmegen info@avalonadvies.nl
9 05-10-14 Windpower Nijmegen info@windparknijmegenbetuwe.nl
10 01-11-14 Fairtrade Gemeente Nijmegen fairtrade024@gmail.com
11 16-11-14 Zevenheuvelenloop info@zevenheuvelenloop.nl
12 20-11-14 Power2Nijmegen power2@nijmegen.nl
13 15-01-15 Bedrijvenvereniging Nijmegen-Zuid info@bnznijmegen.nl
14 05-02-15 Dienst Afval Reiniging Nijmegen (DAR) info@dar.nl
15 31-03-15 Voedselbank Nijmegen info@voedselbanknijmegen.nl
16 19-04-15 International Cargo Bike Festival info@fietsdiensten.nl
17 28-04-15 Duurzaam Nijmegen info@woonwinkelatrium.nl
18 29-05-15 Sint Josephscholen pietertiggelaar@josephscholen.nl
19 13-06-15 Duurzame Estafette – Bristol janvanwell@greencapitalchallenges.nl
20 16-10-15 De Bastei info@debastei.nl
21 21-11-15 Lions Club Nijmegen joseebours@planet.nl
22 23-11-15 Tour de Climat yvonne@pasklaarcommunicatie.nl
23 18-01-16 Binnenstad Service info@binnenstadservice.nl
24 07-02-16 Iewan Strowijk Nijmegen arneee@gmail.com
25 28-02-16 Geef Noord de Ruimte info@imkerijbloem.nl
26 31-03-16 Klimaatstraatactie WASC olderikkertjoris@gmail.com
27 08-04-16 Stadsboom jarno@stadsboom.nl
28 15-04-16 Stichting Ondersteuning L&I (SOL) j.roemer@sol-identiteitsbegeleiders.nl
29 19-04-16 Duurzaamheidscafé bert.lagerweij@kpnplanet.nl
30 11-05-16 Huismerk Energie peter@huismerkenergie.nl
31 17-05-16 Struin directie@struin.nl
32 20-05-16 Taurus&Wildrundvlees info@stichtingtaurus.nl
33 30-05-16 Rewilding Europe info@rewildingeurope.com
34 03-06-16 Vandebron matthias@vandebron.nl
35 07-06-16 Stadsbijen i.kerkvliet@hccnet.nl
36 11-06-16 Duurzame Estafette – Ljubljana janvanwell@greencapitalchallenges.nl
37 10-01-17 Van der Kallen info@vanderkallen.online
38 28-01-17 Repair Café repaircafenijmegen@hotmail.com
39 16-02-17 Nijmeegse Afval Challenge nfa.patty@gmail.com
40 24-02-17 Basisschool De Muze tasjakroon@obsdemuze.nl
41 23-03-17 NL Bloeit! arjan@nlbloeit.nl
42 28-03-17 Stadsvogelbescherming kuhnenjm@hotmail.com
43 14-04-17 Bikewerk info@bikewerk
44 22-04-17 Welkomsttassen greetrijnders@hotmail.com
45 14-05-17 Ronde van Nijmegen info@rondevannijmegen.nl
46 02-06-17 Music Meeting sanne@musicmeeting.nl
47 14-06-17 Waterschap Rivierenland h.van.rooijen@wsrl.nl
48 19-06-17 Aqua Viva a1.roes@nijmegen.nl
49 06-07-17 Sanadome gerard.keurhorst@sanadome.nl
50 18-07-17 Wij zijn groen, gezond en in beweging Nijmegen b.gillissen@nijmegen.nl
51 09-08-17 Stadstuin ‘t Oude Weeshuis info@stichtingbenedenstadnijmegen.nl
52 02-09-17 Bewonersgroep Hengstdal jeroenjansen123@gmail.com
53 26-09-17 Sit & Heat jorg@sitandheat.com
54 29-09-17 Platform Nijmeegse Woningcorporaties simon.d.ridder@portaal.nl
55 06-10-17 Van Tuin Tot Bord ellyjanssen@outlook.com
56 31-10-17 Bijzonder Thuis afgehaald thomas@thuisafgehaald.nl
57 21-11-17 Soeka Chocolate guus@soeka-chocolate.com
58 28-11-17 Van Nature wijnenarnoldi@hetnet.nl
59 12-12-17 Wijkplaats Buur eetcafebuur@gmail.com
60 20-12-17 Wijkatelier Lindenholt info@wijkatelierlindenholt.nl
61 30-01-18 Studio School anselienschool@gmail.com
62 27-02-18 Stichting Dagloon jeanette@dagloonnijmegen.nl
63 27-03-18 Stichting Schooltuin De Wielewaal olthoff@oosterhoff.nl
64 14-04-18 Swapfiets casper.hijmans@swapfiets.nl
65 15-05-18 Groene Week groeneweek@gmail.com